Podczas tegorocznych, uroczystych odchodów Święta Niepodległości w Gminie Rymanów, na wniosek Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół" w Rymanowie i nauczycieli LO, prowadzących zajęcia w klasach mundurowych, zostały nadane stopnie "sokole" uczniom (członkom PTG „Sokół” w Rymanowie), którzy systematycznie biorą udział w zajęciach wojskowych i osiągają bardzo dobre wyniki.

Pracują społecznie na rzecz szkoły, reprezentują LO w Rymanowie i PTG "Sokół" na uroczystościach państwowych i środowiskowych. Na mocy zarządzenia podpisanego przez: Dyrektor w ZSP Rymanów – dr Beatę Suwałę Szczechowską i Prezesa PTG „Sokół” w Rymanowie – druha Kazimierza Cetnarskiego, stopnie otrzymali:

Starszy druh drużynowy:

Hubert Rajchel, Pelczar Jadwiga, Ewelina Skubel, Jakub Krukar, Weronika Dudek, Arleta Olszyńska, Sebastian Litarowicz, Oliwier Kasperkowicz, Artur Łonyszyn, Adrian Niemczyk, Martyna Bolanowska, Michał Kęska, Patryk Klimkowski, Paweł Wroniak, Daniel Król, Klaudia Bielec, Anastazja Bober, Paula Bochniak, Eliza Rysz, Mateusz Gawron, Damian Trelewicz, Jakub Czarnik i Kamila Klimkowicz.

Druh drużynowy:

Julia Bednarz, Sebastian Suski, Marceli Szuba, Kinga Hnat

Starszy druh:

Michał Wacławski, Szymon Janicki, Norbert Zadylak, Dominik Suwała, Jakub Kowalik, Gracjan Kraska, Lena Wyżycka, Julia Gajda, Wiktoria Karpa, Klaudia Bochnak, Emilia Łakus, Seweryn Żytka, Gracjan Gawęcki, Kacper Kortyna, Joanna Such, Hubert Stapiński i Adrian Brożyna

/MS/
Fot. Maciej Czado