Rekrutacja do Szkoły Muzycznej I st. w Rymanowie

Kto może rozpocząć naukę w naszej Szkole?

O przyjęcie do Szkoły mogą ubiegać się dzieci w wieku od 6-ciu do 16-stu lat. Zajęcia odbywają się po południu (2-4 razy w tygodniu po 1-2 godziny). Nauka trwa cztery bądź sześć lat w zależności od wieku, w którym dziecko rozpoczęło edukację. Szkoła prowadzi naukę gry na następujących instrumentach: fortepian, akordeon, skrzypce, wiolonczela, gitara klasyczna, flet, klarnet, saksofon, trąbka, sakshorn, róg, puzon.

Nauka jest bezpłatna

Rodzice tylko poprzez Fundusz Muzyczny (w kwocie 20 zł na miesiąc) partycypują w kosztach utrzymania bazy instrumentów szkolnych, wyjazdów konkursowych, koncertów itp. Zobowiązani są również do zakupu instrumentu.

Rodzice składają w sekretariacie szkoły:

  1. podanie o przyjęcie do szkoły
  2. zaświadczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do podjęcia kształcenia w szkole muzycznej

Wnioski można pobrać na stronie www.zsprymanow.pl wypełnić, zeskanować i odesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć w sekretariacie szkoły. Podania należy złożyć minimum 14 dni przed terminem przesłuchań. Wszystkie informacje o przesłuchaniach i dokumentach, które należy dołączyć do wniosku znajdziecie Państwo w załączniku „Regulamin Rekrutacji” ewentualnie dzwoniąc pod numer tel. 602871454 lub pisząc na powyższego maila. Egzaminy wstępne do Szkoły Muzycznej I st. w Rymanowie odbędą się 26 maja 2022 roku. Obecność rodzica/opiekuna na przesłuchaniach obowiązkowa

Materiały do pobrania:

 

Regulamin Rekrutacji

 

Podanie do szkoły - wersja PDF

 

Podanie do szkoły - wersja doc (Word)

 

Dlaczego warto kształcić się w szkole muzycznej - informacja