Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023 Szkoły Muzycznej I st. w Rymanowie odbędzie się 1 września 2022 roku na AULI im. Marka Góry o godzinie 14:00. Serdecznie zapraszamy

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w Szkole Muzycznej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Lista zakwalifikowanych i przyjętych do Szkoły Muzycznej I st. w Rymanowie, znajduje się poniżej w formacie pdf.

Lista zakwalifikowanych i przyjętych do Szkoły Muzycznej I st. w Rymanowie

PROSZĘ DOSTARCZYĆ DO SEKRETARIATU ZAŚWIADCZENIA OD LEKARZA.

Jeżeli ktoś jeszcze nie złożył podania, to proszę zrobić to niezwłocznie, wysyłając skan na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Natomiast godzinę przesłuchania proszę uzgodnić dzwoniąc pod numer tel.: 789 128 866. Przypominam druki do pobrania na stronie: Rekrutacja do Szkoły Muzycznej I st. w Rymanowie na rok 2022/2023 (zsprymanow.pl)
(zakładka Szkoła Muzyczna, Rekrutacja)
Widzimy się w czwartek

 

Rekrutacja do Szkoły Muzycznej I st. w Rymanowie

Kto może rozpocząć naukę w naszej Szkole?

O przyjęcie do Szkoły mogą ubiegać się dzieci w wieku od 6-ciu do 16-stu lat. Zajęcia odbywają się po południu (2-4 razy w tygodniu po 1-2 godziny). Nauka trwa cztery bądź sześć lat w zależności od wieku, w którym dziecko rozpoczęło edukację. Szkoła prowadzi naukę gry na następujących instrumentach: fortepian, akordeon, skrzypce, wiolonczela, gitara klasyczna, flet, klarnet, saksofon, trąbka, sakshorn, róg, puzon.

Nauka jest bezpłatna

Rodzice tylko poprzez Fundusz Muzyczny (w kwocie 20 zł na miesiąc) partycypują w kosztach utrzymania bazy instrumentów szkolnych, wyjazdów konkursowych, koncertów itp. Zobowiązani są również do zakupu instrumentu.

Rodzice składają w sekretariacie szkoły:

  1. podanie o przyjęcie do szkoły
  2. zaświadczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do podjęcia kształcenia w szkole muzycznej

Wnioski można pobrać na stronie www.zsprymanow.pl wypełnić, zeskanować i odesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć w sekretariacie szkoły. Podania należy złożyć minimum 14 dni przed terminem przesłuchań. Wszystkie informacje o przesłuchaniach i dokumentach, które należy dołączyć do wniosku znajdziecie Państwo w załączniku „Regulamin Rekrutacji” ewentualnie dzwoniąc pod numer tel. 602871454 lub pisząc na powyższego maila. Egzaminy wstępne do Szkoły Muzycznej I st. w Rymanowie odbędą się 26 maja 2022 roku. Obecność rodzica/opiekuna na przesłuchaniach obowiązkowa

Materiały do pobrania:

 

Regulamin Rekrutacji

 

Podanie do szkoły - wersja PDF

 

Podanie do szkoły - wersja doc (Word)

 

Dlaczego warto kształcić się w szkole muzycznej - informacja